Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Kávovary KRUPS Nescafé Dolce Gusto jsou v naší zemi velmi oblíbené, řadí se mezi kapslové kávovary. S Dolce Gusto kávovarem zvládnete hravě připravit až 30 druhů kvalitních nápojů. Přístroj je na kapsle, které jsou uzavřené. Tyto kávovary se nejvíce hodí pro všechny, kdo se s přípravou kávy nechce příliš zdržovat. Na druhou stranu příprava kávy z kapslí vychází trochu dráž.

Kávovary od Krups vás s největší pravděpodobností zaujmou převážně svým designem. Pojďte se podívat na níže vybrané kávovary, které byly součástí našeho testu kávovarů na kapsle.

Nejlepší kávovary Nescafé Dolce Gusto

7.5
Nescafé Dolce Gusto Oblo

Nescafé Dolce Gusto ObloCena / Výkon

Nescafé Dolce Gusto Oblo se v našem testu umístilo na druhém místě. Má sice trochu níže tlak, ale stále se jedná o ...
6.7
Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Nescafé Dolce Gusto Mini MeDoporučujeme

Model “Mini Me” má vyšší výkon, ale nižší tlak 15 bar, který je však u domácích kávovarů naprosto dostačující. V době ...
6.5
Nescafé Dolce Gusto Piccolo

Nescafé Dolce Gusto Piccolo

Zákazníky na Dolce Gusto Picollo s největší pravděpodobností překvapí nízkou cenou. Kávovar se snadno ovládá, což v ...

Kávovary KRUPS Nescafé Dolce Gusto jsou v naší zemi velmi oblíbené. Nejde jenom o jednoduchost používání, ale také o rozsah nabídky nápojů, které lze díky těmto kávovarům připravit.

Nescafé Dolce Gusto totiž funguje výhradně ve spojení se stejnojmennými kapslemi. Na trhu je více než 30 druhů kapslí, díky nimž si můžete vychutnat své nejoblíbenější nápoje. Použití kapslí je de facto intuitivní a není potřeba složitého nastavování. Kávovary jsou přizpůsobené přípravě nápojů z kapslí, a to i teplotou vody a délkou programu. Jen jedním pohybem páčky přepnete z přípravy teplého nápoje na přípravu studeného.

Oblíbenost kapslových kávovarů Nescafé Dolce Gusto je ovlivněná skvělými parametry, které kávovar splňuje a zároveň je velmi snadno cenově dostupný. Nejlepší kávovary Nescafé Dolce Gusto lze pořídit už pod tisíc korun. Díky svému nadčasovému designu se hodí do každé kuchyně. Jsou velmi moderní a lze je pořídit v jakékoli barvě.

Srovnání parametrů a funkcí

Pokud zvažujete výběr kávovaru Nescafé Dolce Gusto, podívejte se na tyto důležité parametry.

Objem nádržky na vodu

Tento parametr se odvíjí od průměrné spotřeby ve vaší domácnosti. Pro jednoho člověka může být kávovar s větší nádržkou na vodu zbytečně náročný. Větší kolektiv ale dokáže vytížit kávovar s několikalitrovou nádrží. U kávovarů Dolce Gusto je běžný objem od 0,6 litru do 1 litru.

Příkon

Na základě tohoto údaje lze snadno odhadnout spotřebu přístroje. Zároveň ale platí, že vyšší příkon znamená rychlejší rozehřátí přístroje. Pokud pro vás tedy při přípravě kávy znamená čas rozhodující faktor, volte stroj s vyšším příkonem.

Automatické vypnutí

Pro větší úsporu a z bezpečnostních důvodů se kávovary vypnou zhruba po jedné minutě.

Více o jednotlivých parametrech a funkcích si můžete přečíst v našem testu kapslových kávovarů.

Recenze kávovarů Nescafé Dolce Gusto


Nescafé Dolce Gusto Oblo – Skvělý poměr cena / výkon

Celkové pořadí v testu kapslových kávovarů: 2

Hodnocení: 7,5

Přidáno na wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání
Nescafé Dolce Gusto Oblo
Nabídka
před 10 měsíci

Nescafé Dolce Gusto Oblo

1 110 
Nescafé Dolce Gusto Oblo se v našem testu umístilo na druhém místě. Má sice trochu níže tlak, ale stále se jedná o hodnotu, která je u kávovarů pro domácí použití obvyklá. Jedná se o poměrně obyčejný kávovar na kapsle: sice nedisponuje programem na šlehání mléka, ale zvládne připravit mléčnou pěnu z kapsle. Má však velmi dobrý příkon, což v praxi znamená, že kávovar nepotřebuje dlouhou dobu k tomu, aby se připravil k akci. Rychle se automaticky vypíná, takže s ním ušetříte i elektřinu, neboť kávovar neočekává “v plné polní” na vaši akci a neohřívá zbytečně dlouho vodu. Použité kapsle ukládá do zásobníku, takže nemusíte po každé kávě řešit odpad. Oproti jiným kávovarům disponuje páčkou pro úpravu teploty, což v praxi znamená možnost přípravy studených nápojů. Nádržka na vodu vystačí zhruba na 4 kávy.
Výhody:
 • Cena
 • Vysoký výkon
 • Zásobník na kapsle
 • Jednoduchá obsluha

Nevýhody:
 • Lze používat jen jednu značku kapslí
 • Červená přívodní šňůra
 • Menší nádržka
 • Obtížnější zacházení s nádržkouNescafé Dolce Gusto Mini Me

Celkové pořadí v testu kapslových kávovarů: 4

Hodnocení: 6,7

Přidáno na wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání
Nescafé Dolce Gusto Mini Me
Nabídka
před 10 měsíci

Nescafé Dolce Gusto Mini Me

1 450 
Model “Mini Me” má vyšší výkon, ale nižší tlak 15 bar, který je však u domácích kávovarů naprosto dostačující. V době svého vstupu na trh byl bestsellerem. Dodnes je uživateli velmi oblíbený. Je tomu tak možná díky tomu, že jeho tvar a barvy jsou velmi nápadné, a proto každého zaujmou na první pohled. Objem nádržky na vodu odpovídá jiným modelům v této cenové kategorii, stejně jako jiné kategorie. Za pozornost stojí automatické vypnutí po pěti minutách nečinnosti, protože tak zabráníte přehřívání přístroje a plýtvání elektřinou.
Výhody:
 • Výkon odpovídající ceně
 • Automatické vypínání
 • Uživatelsky přívětivé ovládání a design

Nevýhody:
 • Obtížné vyjímání nádržky na vodu
 • Červený napájecí kabelNescafé Dolce Gusto Piccolo

Celkové pořadí v testu kapslových kávovarů: 6

Hodnocení: 6,5

Přidáno na wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání
Nescafé Dolce Gusto Piccolo
Nabídka
před 10 měsíci

Nescafé Dolce Gusto Piccolo

849 
Zákazníky na Dolce Gusto Picollo s největší pravděpodobností překvapí nízkou cenou. Kávovar se snadno ovládá, což v praxi taky znamená to, že nemá mnoho funkcí navíc. Výkon a tlak je vzhledem k ceně a konkurenci v této kategorii poměrně běžný. Objem nádržky je ale trochu zklamáním svou hodnotou.
Výhody:
 • Nízká cena
 • Kompaktnost
 • Malé rozměry

Nevýhody:
 • Omezené možnosti výběru druhu kávy
 • Silné vibrace
 • Křiklavě červený přívodní kabel
 • Hlučnost


Kapsle Dolce Gusto

Kapsle Dolce Gusto nabízí výrobce v desítkách příchutí. Nabídka začíná na menších druzích kávy Nescafé (druhy jako Flat White nebo Café Au Lat), espresso a ristretto z kávy několika světových plantáží, cappuccino a latte, lungo a grande, ale také speciální nápoje. Vychutnejte si chai latte, karamelové espresso, čokoládové nápoje (jako chococino a kakao značky Nesquik) a pokud jste příznivci fairtrade a bio produkce, i po této stránce se snaží výrobce Nescafé Dolce Gusto pokrýt svou nabídku. Specialitou je spojení se slavnou značkou Starbucks, jejíž kávu vám Dolce Gusto přináší v osmi druzích nápojů.

Výhodou kávových kapslí je pevné uzavření jednotlivých porcí, což vede k tomu, že oproti kávě v pytlíku je tato mletá káva voňavá bez ztráty aromatu a autentické chuti.

Enable registration in settings - general
Srovnat produkty:
 • Celkem (0)
Srovnat